top of page
italwax zlatá.jpg

Depilace

Depilace jsou prováděny cukrovou pastou nebo šetrnými vosky CIRÉPIL by PERRON RIGOT Paris a Italwax.

Pokožka je vždy ošetřena před depilací  i po depilaci.

ITALWAX
CIRÉPIL by PERRON RIGOT Paris
Italská značka Italwax nabízí profesionální výrobky pro bio depilaci. Firma využívá moderní high-tech technologie a disponuje přísně sledovanými soukromými laboratořemi v Miláně. Při výrobě používá přírodní a ekologické suroviny, které zpracovává s maximální šetrností na nejnovějších zařízeních z Německa a Itálie. Výsledná kvalita produktů je na špičkové úrovni, což dokládá i certifikát GMP (Good Manufacturing Practice). Firma Italwax provádí pravidelně výzkumy a své produkty neustále zdokonaluje. 

Perron Rigot je vynikajícím výrobcem a stal se známým pro svou vynikající kvalitu a účinnost svých vosků. Klade velký důraz na kvalitu a profesionalitu receptur prezentujících produkty v okouzlujících barvách, s příjemnými, účinnými a inovativními texturami a vynikajícími vůněmi. 

Nyní je Perron Rigot uznáván jako nejinovativnější značka v sektoru depilací voskem. Zaregistrovala více než 20 patentů a pokračuje v inovacích, a to jak na recepturách, tak na obalech svých výrobků.

Na rozdíl od tradičních metod depilace se vosk Cirépil drží spíše na chloupcích než na kůži, což snižuje jak bolest při depilaci, tak poškození pokožky.

Česká značka Epill Body vyrábí kvalitní cukrové pasty jako čistě přírodní produkt, bez chemických přídavků a barviv, tudíž naprosto hypoalergenní. Produkty Epill Body jsou šetrné a vhodné pro depilaci celého těla.

Ceník depilace:

při kosmetickém ošetření

(pokud není zahrnuto v ceně balíčku)

Horní ret a brada

Celý obličej

Nosní dírky

Předloktí

Celé paže

Podpaží

Třísla (bikiny)

Lýtka

Celé nohy

Záda

Pánský hrudník


Vajacial by YONA - linie "bikiny"
O VAJACIAL více ZDE

190 Kč

200 Kč

100 Kč

290 Kč

350 Kč

200 Kč

230 Kč

350 Kč

590 Kč

590 Kč

350 Kč

650 Kč

110 Kč

130 Kč

30 min

30 - 50 min

15 min

45 min

60 min

15 - 20 min

20 - 30 min

60 min

60 - 90 min

45 - 60 min

45 min

cca 60 min

bottom of page