top of page
7236-7_studena-plazma--platon.png

Studená plazma Dr. Platon

Revoluční přístroj, který eliminuje akné, vrásky či depigmentaci. Pomáhá také navrátit do rovnováhy citlivou pleť a díky antioxidačním účinkům úspěšně bojuje s rosaceou, seboreou, ekzémem apod.

Odlíčení, ošetření obličeje, krku a dekoltu přístrojem Dr. Platon 10 min., maska, závěrečný krém.   

Cca 30 - 45 min.

490 Kč

(pokud již není zahrnuto v ceně ošetření)

Ošetření obličeje, krku a dekoltu přístrojem Dr. Platon v průběhu kosmetického ošetření  

290 Kč

Kúra - opakování dle potřeby (1-2x týdně do vymizení příznaků).

Kúra 5x 10 min.         1.750  Kč

Kúra 10x 10 min.       3.200 Kč  

Účinky:  

Akné - studená plasma je vhodná pro boj s akné, jelikož ničí bakterie Propionium Acnes, snižuje zánět kůže, zvyšuje její obranyschopnost, normalizuje produkci kožního mazu a je též vhodná na redukci nadměrného mazotoku, zvětšené póry a na jizvy po akné.

 

Vrásky - studená plasma je účinné ošetření proti stárnutí pleti, jelikož spouští dělení bazálních buněk, zvyšuje produkci kolagenu, zlepšuje mezibuněčnou komunikaci a také pomáhá i při hojení ran.

 

Depigmentace - plazmové ošetření je zvláště účinné u skvrn na kůži pod nimiž probíhá zánětlivý proces tzv. PIH pigmentace. Redukcí zánětu také snižuje hladinu hemoglobinu kolem skvrn na pokožce, čímž snižuje pigment.

 

Citlivá pleť – studená plasma má antioxidační účinek na imunitní systém kůže, což redukuje ničivé následky chronických kožních onemocnění, jako je atopický ekzém, rosacea a seborea, které se projevují zanícenou, podrážděnou, dehydrovanou a drsnou kůží.

 

Ošetření

přístrojem Platon trvá průměrně 10 minut, přístroj se používá nasucho, nejsou potřeba speciální produkty. Ošetření není nepříjemné ani bolestivé. První výsledky jsou viditelné zpravidla do druhého dne.

Platon používá novou technologii – studenou plazmu.

Co je plasma?
Plasma je jedním ze čtyřech základních skupenství (pevné, tekuté, plyn, plazma). Jedná se o ionizovaný plyn složený z iontů a elektronů.

Studená plazma má teplotu 35-40°C a dočasně “narušuje” lamelární strukturu v epidermální bariéře. Činí tedy tuto strukturu méně organizovanou a více uvolněnou po dobu 10-12 hodin, během kterých je kůže propustnější pro hydrofilní látky. Poté získá epidermální bariéra opět svou těsnou strukturu. V případech, kdy je epidermální bariéra z nějakého důvodu narušená, ji může studená plasma opravit. Narušení lamelární struktury vytváří též proces desinfekce, ničí bakterie a houby, zánětlivé buňky a také poškozené buňky.  Zvyšuje též epidermální prostupnost pleti a tím i absorpci kosmetických produktů a to až o 24%. 

bottom of page