top of page

Omega light monochromatický světelný tunel

Monochromatická světelná terapie se využívají nejen v kosmetice, ale dokonce i v dermatologii a chirurgii coby podpora hojení tkání. Řadou testů byla prokázána účinnost této fyzikální terapie.

Monochromatické světelné přístroje využívají speciální, čipové technologie, čistota LED paprsků je více než 99% u červeného, modrého i zeleného světla (prověřeno
asociací NAALT a s certifikací FDA). 

Monochromatický světelný tunel je v ceně téměř každého kosmetického ošetření  (je-li to vhodné).

Světelný tunel/omega light monochromatický (LED světelná terapie) - samostatné ošetření

Odlíčení, sérum, maska + LED terapie podle problematiky pleti, závěrečný krém.   

Cca 40 min.

390 Kč

Expresní procedura s maximálním efektem na problematiku pleti

Kúra - 6 ošetření (ideálně 2x týdně).

1 860 Kč

Účinky:  

•    ČERVENÉ SVĚTLO
antiage/regenerace, odstraňuje vrásky, zpomaluje rozpad kolagenu, výrazně zvyšuje produkci nového kolagenu, pomáhá zacelit poškozenou pokožku po úrazech (jizvy, zhojené akné), zmenšuje póry, lehce zapracovává účinné látky do pleti, pomáhá na „unavený“ obličej.
•    MODRÉ SVĚTLO
působí antibakteriálně, jako desinfekce, proti bakteriím (Porphyrins) v pokožce. Je tedy ideální pro ošetření akné (acne vulgaris); u většiny klientů dokáže ve velmi krátké době redukovat výskyt akné o 50-60%; působí proti rosacee.
•    ZELENÉ SVĚLO
dokáže vyvážit poměr pigmentu v pokožce - pigmentové (“stařecké“) skvrny, pomáhá na bledou, zašedlou nebo zažloutlou pleť, pomáhá na citlivou pleť, snižuje začervenání pokožky (Erytróza, Kuperoza), podporuje růst vlasů (pozitivně působí na vlasové kořínky), působí proti padání vlasů u žen i mužů.

bottom of page